Smurto mažinimas Utenos rajone

2015-10-27

 Asociacija Utenos apskrities Vyrų krizių centras dalyvauja  Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuotame nevyriausybinių organizacijų, dirbančių šeimos gerovės srityje, veiklos projekte ir gavo finansavimą, skirtą vykdyti projektui ,,Pagalbos vaikui ir jo šeimai kokybės gerinimas Utenos rajone“.

Įgyvendinant šį projektą, yra vykdomos įvairios veiklos: vykdoma elgesio keitimo programa pagal DADV – dialogas prieš buitinį smurtą, .programa, skirta padėti smurtaujantiems vyrams,  pagalba šeimoms dėl santykių nesuderinamumo, bendravimo sunkumų.

Taip pat projekto metu bus vykdoma smurto prevencinė veikla, įtraukiant 14 –18 metų amžiaus jaunuolius, organizuojant jiems  konkursą  „Smurtui sakome ne – 2015“

Kartu  su Utenos rajono Socialinių paslaugų centru bus vykdomas praktinių seminarų ciklas „Tėvystės mokymas“  rizikos šeimų tėvams, kurie stokoja žinių, įgūdžių, įgalinančių juos saugiai ir sėkmingai auginti vaikus, kurti pagarbius santykius, efektyviai įveikti iškylančius neaiškumus ir sunkumus.

Įgyvendinant šio projekto veiklas bus siekiama ugdyti smurtinio elgesio nepakantumą bei suteikti daugiau informacijos apie  pagalbos būdus aukai ir smurtautojui prieinamumą. Tikimės, kad po šio projekto įgyvendinimo žymei sumažės smurto atvejų skaičius bei pagerės tarpžinybinis bendradarbiavimas tarp atskirų institucijų ir nevyriausybinių organizacijų.

Projekto vykdymo metu bus teikiamos soc. darbuotojų ir psichologo konsultacijos. Klientai šias paslaugas gaus nemokamai.

Projektu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį, ugdyti nepakantumą įvairioms smurto formoms, padėti ne tik aukoms bet ir smurtautojams keičiant savo elgesį.

Kviečiame žmones išdrįsti kreiptis pagalbos, nepalikti neišspręstų problemų. Asociacijos Utenos apskrities Vyrų krizių centro savanoriai gali Jums padėti.Utenos apskrities vyrų krizių centras (UAVKC) yra nevyriausybinė organizacija, kurios steigėjai yra fiziniai asmenys. Pagrindinis organizacijos tikslas - padėti krizinėse situacijose atsidūrusiems vyrams ir jų šeimos nariams, suteikti psichologinę paramą, konsultuoti, nukreipti į kitas problemas padedančias išspręsti institucijas.

Kontaktai

Utenos apskrities vyrų krizių centras

Vaižganto 50-1, LT-28185, Utena

El.paštas :  www.utenosvkc.lt 

Direktorius - Egidijus Kornevas

Tel.: 8-684-71056

el.p. kornevas@gmail.com 

Direktoriaus pavaduotoja - Diana Deveikienė 

Tel.: 8-618-61636

el.p. dianadeveikiene@gmail.com 

« Atgal
Rėmėjai