Apie vaikų auklėjimą ir teisingas bausmes

2015-10-22

 Seminaras : ,,Apie vaikų auklėjimą ir teisingas bausmes‘‘

Utenos apskrtities vyrų krizių centras bendradarbiaudamas su Utenos šeimos ir vaiko gerovės centru organizuoja mokymus tėvams išgyvenantiems krizę, ar šiaip sunkesnį gyvenimo laikotarpį.  Mokymų programa ,,Pozityvioji tėvystė‘‘ padeda dalyviams susivokti ir į savo vaikų auklėjimą pažvelgti kitu kampu.

2015 metų spalio 21 dieną vyko paskaita ,,Apie vaikų auklėjimą ir teisingas bausmes‘‘. Vaiko auklėjimo procesas labai sudėtingas tėvų uždavinys, reikalaujantis didelės meilės, kantrybės, žinių, kūrybiškumo, laiko ir pastangų. Tėvai dažnai į vaikus žiūri kaip į savo nuosavybę, o vaikų auklėjimą tapatina vien su draudimais ir bausmėmis, tačiau toks požiūris į vaikus ir jų auklėjimą yra klaidingas ir atneša liūdnas pasekmes. Mokymų tikslas atskleisti tėveliams pozityvios tėvystės auklėjimo metodus. Supažindinti su teorija ir pamokyti kaip tai pritaikyti praktikoje. Pasiekti, kad vaikas tinkamai elgtųsi nenaudojant fizinių bausmių, nuolat nekritikuojant, t. y. nedarant nei fizinės, nei emocinės žalos, yra nelengva. Labai svarbu, kad augant vaikui ir tėvai augtų kaip asmenybės, kaip mylintys tėvai, kurie mokinasi išgirsti ir suprasti vaiko poreikius.

Mokymai organizuoti pagal įgyvendinamą nevyriausybinių organizacijų, dirbančiųjų šeimos gerovės srityje, veiklos projektą 2015 metais "Pagalbos vaikui ir jo šeimai kokybės gerinimas Utenos rajone".

 

« Atgal
Rėmėjai