Pradedamas vykdyti projektas „Smurto mažinimas Utenos rajone“

2017-08-21

 Utenos apskrities vyrų krizių centras  2017 m. rugpjūčio 10 d. pasirašė sutartį su Socialinių paslaugų ir priežiūros departamentu prie SADM ir pradeda vykdyti projektą „Smurto mažinimas Utenos rajone“. Projektas yra tęstinis.

Projekto vykdymo laiku numatoma vykdyti veiklas su 10-16 metų amžiaus jaunimu. Vyks mokymai apie smurtą, jo priežastis, pasekmes, siekiant vykdyti smurto prevenciją jaunuolių tarpe. Specialistų konsultacijos (psichologo ir soc. darbuotojo) bus teikiamos asmenims, kurie patyrė ar patiria smurtą artimoje aplinkoje. Taip pat pagalbą bus teikiama asmenims, kurie smurtauja.

Projekto metu vyks pagalbos smurtaujantiems vyrams programos vykdymas, 10 susitikimų.

Numatoma, kad 2 seniūnijas aplankys sudaryta mobili specialistų komanda (2-3 žmonės), kuri vyks į kaimiškas bendruomenes susitikti su žmonėmis, teiks pagalbą smurto atvejais, vykdys smurto prevenciją.

Projekto veiklomis planuojamas dėmesys savanorių mokymams. Bus suorganizuoti savanorystės mokymai 15 – 18 metų amžiaus moksleiviams, supažindinant savanorius su asociacijos veikla bei

įtraukiant į asociacijos vykdomas veiklas.

Visą projekto vykdymo laiką vyks veiklų viešinimas, bus leidžiami informaciniai leidiniai, pristatantys ir populiarinantys veiklas.

Apie tikslų veiklų laiką informuosime artimiausiu laiku.

« Atgal
Rėmėjai